Bones: “I’m not normal. I’m extraordinary.”

13. november 2011 at 22:52 | Kelly |  journal
Vidím to tak, že tohle bude celkem dlouhý článek. Tak snad vás moc nezahltím :) Alespoň v hlavě toho mám tolik, co bych chtěla napsat, ale obávám se, že se mi to stejně nepovede. Není nad zmatený úvod, že.

Začnu Bones. I'm loving it! Nové dva díly byly naprosto fantastické, a strašně krátké. Moc se mi líbí Bones, jak si konečně začíná pouštět emoce k tělu. Nový squinter se mi zdá milý, jeho pošťuchování s Hodginsem mě pobavilo. A BB scény... musím opravdu zmiňovat, jak moc jsem z nich nadšená? :D A tolik brilantních hlášek...

K novému Ringeru jsem se ještě nedostala, když jsem začala stahovat přes torrent, tak mě to vyhodilo z internetu, ošklivá univerzitní síť :D TVD jsou plné nečekaných zvratů, to, že Stefana donutí cítit právě Katherine bych nečekala ani v tom nejdivočejším snu. Sice kvůli Damonovi, ale i tak. A moc mě mrzí, co se stalo mezi Caroline a Tylerem. Byli takový krásný pár a zase to museli zkazit :( Ti scénaristi nám musí vzít všechno pěkné.

V týdnu jsem byla v kině na filmu Melancholia s Kirsten Dunst. Začátek poněkud nudnější, ale celkově se mi film líbil, ohodnotila bych ho čtyřmi hvězdičkami z pěti. I když Kirsten Dunst opravdu nemám ráda. Možná to má něco dělat s filmem Spiderman, který opravdu nesnáším... Taky mám od kamarádky film Antichrist, který jsem sice jen letmo proklikala, ale už teď vím, že to bude masakr. Mimochodem, je vidět, že tyto dva filmy mají stejného režiséra.

V poslední době ujíždím na The IT Crowd, je to něco naprosto úžasného. Kdo z vás viděl, ví, o čem mluvím :) A vřele doporučuji. A dnes jsem se podívala na Breakfast at Tiffany's, což byl naprosto dokonalý zážitek. Musím se vrátit k filmům Audrey Hepburn.

Ve škole se toho zatím moc neděje, ale je poznat, že už za chvíli bude končit semestr. A doufám, že si nebudu muset zopakovat mid-term test z jednoho předmětu... Holt když jde člověk raději do toho kina a pak se ještě učí v kavárně... to se někde projevit musí :D

Víkend byl poněkud náročnější, účastnili jsme se/pomáhali na konferenci pořádané naším oborem. Konference to byla opravdu velkého formátu, byli zde hosté z celé Evropy, a dokonce i ze Spojených arabských emirátů. Pravda je, že úroveň přednášek se občas lišila, ale to, co jsem chtěla vidět, bylo úžasné. Také se mi velmi detailně začíná formovat představa toho, jakým směrem bych chtěla mít zaměřené povolání. Řekla bych, že to bude vyžadovat hodně úsilí, ale opravdu se mi ta myšlenka líbí. Taky jsem se spřátelila s několika novými lidmi od nás z oboru, za což jsem ráda:)

Víte, štve mě jedna věc. Nesnáším, když ve vás někteří lidé vzbudí dojem, že se starají, mají zájem, a pak nic. Nebo spíš možná že by i něco, ale nějak se k tomu nedokáží dokopat. Za to bych je pak nakopala já :D Přece když už dám něco najevo, tak pak necouvu. Anebo se nechovám jako že možná, ale jinak. Víte, co chci říct?

Hádám, že jsem nenapsala vše, co jsem chtěla. Ono je celkem obtížné vést čtyři konverzace na facebooku a neztratit nit. Ještě poznámka, něco se děje, začínám mít slabost pro blonďáky... No, k tomu možná raději až přístě :D

xoxo
 


Comments

1 Adelle Adelle | Web | 14. november 2011 at 17:41 | React

Oh Bones, já jsem úplně natěšená. Ale už se sakra konečně musím dokopat k tomu, abych si našla čas i na pátou a šestou sérii, rozhodně je nechci vynechat.
Wow wow wow, tolik věcí v TVD? Už jsem neviděla asi poslední tři epizody tuším, takže evidentně mám co dohánět. O Ringer ani nemluvě.
Koukám, že s těmi filmy jedeš. Kéžbych měla taky čas. Breakfast at Tiffany's je nádherný film, mám stáhnuté skoro všechny Audreyiné filmy, ale zatím jsem viděla pouze tři. Božínku, už opravdu potřebuju vánoční prázdniny. :D
Učit se v kavárně musí být strašně fajn. Jednou jsem to zkoušela v čajovně a moc to teda nedopadlo. :)
Ta konference tedy musela být něco, určitě skvělý zážitek a zkušenosti. A jaká je to představa, jestli se tedy můžu zeptat?
V tom ti naprosto rozumím. Nejdřív jo a pak zase ne. A nakonec to je ještě tvoje chyba. Tak držím palečky, aby vše brzy vyšlo. :)
Blonďáci, jo? Já jsem spíš na hnědovlasé se zelenou/lískooříškovou barvou očí. :D

2 valleria valleria | Web | 14. november 2011 at 17:46 | React

Jen piš piš, já si ráda počtu :)
Sedmá série začíná skutečně skvěle, kde jsme byli loni touhle dobou? xD
Poslední dva díly TVD jsem ještě neviděla, ale mám to na seznamu xD a zrovna, když jsem propadla Caroline/Tyler, tak je konec... ách jo.
Kristen Dunst také nemám ráda, a vlastně ani nevím proč, pomalu jsem ji v ničem neviděla, ale není mi sympatická. The It Crowd jsem viděla kdysi pár dílů na Čt1 nebo možná HBO, nemám tušení a docela jsem se u toho nasmála i s českým dabingem! :D
Neumím si pořádně představit, jak taková konference vypadá. Můžu vědět, jaký směr to je?
Asi vím, co chceš říct a chápu, že tě to štve, ale z pohledu toho druhého..., občas /velice často/ jsou lidé prostě srabi :D

3 valleria valleria | Web | 14. november 2011 at 17:49 | React

K těm oborům, moc ti děkuji, že si se na to mrkla. Co se týče té soc./kult.antropologie, já koukala na seznam předmětů a přišlo mi to docela zajímavé :D ale to je zas něco jiného než co se tam skutečně učí, že xD k té humanistice, já konkrétně uplatnění netuším taky, ale píšou, že je široké xD

4 Lola Lola | Web | 16. november 2011 at 22:18 | React

Bones se mi taky teď líbí.. nový "šprt" byl fajn ze záčátku dílu jsem si na něj trochu nemohla zvyknout, ale vybarvil se docela dobře ;)
Jéjda teď mi dochází, že píšu první komentáře na tvém novém blogu a samozřejmě se nesmím zapomenout zmínit o tom jak se mi tu líbí ;-)
Jej tak to já na blonďáky nikdy moc nebyla.. i když ono vlasně vůbec nezáleží na tom, co má na hlavě, ale na něčem úplně jiném.. ;-)

5 Bastera Bastera | Email | Web | 17. november 2011 at 13:14 | React

Ach jo já Bones ještě neviděla, protože jsem nestihla dokoukat šestou řadu a tak se nechci předbíhat :) Mě Kirsten Dunst nějak nevadí, ale ta Melancholie mě moc nezaujala, abych se na ní podívala, ale možná bych mohla :) Já se vždycky chtěla učit v kavárně, ale nějak jsem byla líná tam někdy dojít :D Páni co to bylo za konferenci zní to tak honosně :) A prozradíš nám tedy své plány budoucího povolání? Jo to já taky nechápu, od kamarádek už jsem to slyšela několikrát, nevím, co z toho ty chlapy mají :(

6 Jenny Jenny | Web | 17. november 2011 at 16:21 | React

Breakfast at Tiffany's, tak k tomu jsem se já ještě nedokopala :-)
Na copak by ses chtěla zaměřit, to mě zajímá :-) Ale vážně - nevzbuzuji jen zájem :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama