December 2011

I Will Always Find You

29. december 2011 at 13:50 | Kelly |  news
Říkala jsem si, že by bylo načase vytvořit nový design. Původně jsem chtěla světlé, pastelové barvičky, a vylezla z toho růžová. Na záhlaví jsem použila postavy Snow White a Prince Charminga z úžasného "pohádkového" seriálu z dílny televize ABC Once Upon a Time.

Jinak další týden mě čekají zkoušky, mám neskutečný problém se začít učit, ale už mi kape do bot, je nejvyšší čas. Tak snad to dobře dopadne.

Merry Christmas

24. december 2011 at 11:53 | Kelly

Wendell:“She’s having that baby so the next generation will have someone to make them feel dumb.”

10. december 2011 at 14:51 | Kelly |  journal
Shame on me. Skoro půlka prosince a poslední článek jsem napsala ke konci listopadu. Nějak to tu flákám. A to se toho ve škole ani moc nedělo. Ale začíná přituhovat. Tento týden mě čekají dva testy a první týden v lednu se asi zblázním. Ale hlavně že mám čas sledovat filmy a seriály.

Filmů jsem na mě viděla poslední dobou celkem dost, víte jak, já hlavně ty seriály. Moc nemám ráda animované filmy, ale nechala jsem se přemluvit, ať si pustím Tangled. BOŽÍ. Další filmy, které jsem teď viděla, byly The Reader, Antichrist a Drive. Rozhodně je doporučuji, velmi se mi líbily. Až na Antichrista, ten opravdu není pro slabší povahy.

Také si užívám vánoční nálady, která je všude kolem nás. Ochutnala jsem vánoční punč, zjistila, že ten s alkoholem je hnusný (svým výrazem jsem pěkně pobavila kamarády...), takže jedině ten dětský :D Po dvou nebo třech letech jsem opět stála na bruslích na led, prvních pár minut bylo zajímavých... Ale začínám mít plné zuby koled, které znějí ve všech obchodech, to se opravdu nedá; chudáci prodavači.

Jsem nadšená novou epizodou Glee. Ano, musím si postěžovat, opět Rachel neměla sólo, ale aspoň ke konci jsme ji mohli slyšet. Co se týče děje, bylo to naprosto dokonalé, konečně zase New Direction spolu, epizoda byla plná krásných silných dojemných momentů. Jsem opravdu spokojená.

Měli jsme taky vánoční večírek, kdo by tušil, že lidi, co vás učí, umí zpívat a někteří z nich dokonce i luxusně tančit? Opravdu jsem žasla. A musím tu party označit za nejlepší, na které jsem kdy byla. V půl třetí ráno ovšem už ale prostestovaly mé nožičky, to je taky nápad jít tancovat v kozačkách na podpatku, že... Popravdě jsem ale nečekala, že si tak zatancuju, obvykle má DJ pár dobrých písniček a pak to je hrůza, ale tentokrát jsem se nezastala. Škoda, že jsem nevěděla dopředu, že tam bude hrát můj kamarád.

A další úžasný den následoval hned poté - přijela za mnou kamarádka, musela jsem jí ukázat, kde cvičím. Tak jsme trošku předvedly, jak se to dělá u nás, a řekla bych, že místní trenér byl celkem nadšený :) Štve mě, že se s kamarádkou vídáme tak málo, protože ona je ještě na střední a nemáme to k sobě zrovna nejblíž :(

Ještě poznámka, v minulém článku jsem zmínila, že se v mé řeči začíná projevovat vliv angličtiny, tento vliv se docela rozjíždí, už i na mamce odpovídám ok a pak říkám, že nechápu, jak v těch amerických movies...

Doufám, že se do Vánoc ještě stihnu ozvat, abych vám mohla popřát šťastné a veselé :)

xoxo