Wendell:“She’s having that baby so the next generation will have someone to make them feel dumb.”

10. december 2011 at 14:51 | Kelly |  journal
Shame on me. Skoro půlka prosince a poslední článek jsem napsala ke konci listopadu. Nějak to tu flákám. A to se toho ve škole ani moc nedělo. Ale začíná přituhovat. Tento týden mě čekají dva testy a první týden v lednu se asi zblázním. Ale hlavně že mám čas sledovat filmy a seriály.

Filmů jsem na mě viděla poslední dobou celkem dost, víte jak, já hlavně ty seriály. Moc nemám ráda animované filmy, ale nechala jsem se přemluvit, ať si pustím Tangled. BOŽÍ. Další filmy, které jsem teď viděla, byly The Reader, Antichrist a Drive. Rozhodně je doporučuji, velmi se mi líbily. Až na Antichrista, ten opravdu není pro slabší povahy.

Také si užívám vánoční nálady, která je všude kolem nás. Ochutnala jsem vánoční punč, zjistila, že ten s alkoholem je hnusný (svým výrazem jsem pěkně pobavila kamarády...), takže jedině ten dětský :D Po dvou nebo třech letech jsem opět stála na bruslích na led, prvních pár minut bylo zajímavých... Ale začínám mít plné zuby koled, které znějí ve všech obchodech, to se opravdu nedá; chudáci prodavači.

Jsem nadšená novou epizodou Glee. Ano, musím si postěžovat, opět Rachel neměla sólo, ale aspoň ke konci jsme ji mohli slyšet. Co se týče děje, bylo to naprosto dokonalé, konečně zase New Direction spolu, epizoda byla plná krásných silných dojemných momentů. Jsem opravdu spokojená.

Měli jsme taky vánoční večírek, kdo by tušil, že lidi, co vás učí, umí zpívat a někteří z nich dokonce i luxusně tančit? Opravdu jsem žasla. A musím tu party označit za nejlepší, na které jsem kdy byla. V půl třetí ráno ovšem už ale prostestovaly mé nožičky, to je taky nápad jít tancovat v kozačkách na podpatku, že... Popravdě jsem ale nečekala, že si tak zatancuju, obvykle má DJ pár dobrých písniček a pak to je hrůza, ale tentokrát jsem se nezastala. Škoda, že jsem nevěděla dopředu, že tam bude hrát můj kamarád.

A další úžasný den následoval hned poté - přijela za mnou kamarádka, musela jsem jí ukázat, kde cvičím. Tak jsme trošku předvedly, jak se to dělá u nás, a řekla bych, že místní trenér byl celkem nadšený :) Štve mě, že se s kamarádkou vídáme tak málo, protože ona je ještě na střední a nemáme to k sobě zrovna nejblíž :(

Ještě poznámka, v minulém článku jsem zmínila, že se v mé řeči začíná projevovat vliv angličtiny, tento vliv se docela rozjíždí, už i na mamce odpovídám ok a pak říkám, že nechápu, jak v těch amerických movies...

Doufám, že se do Vánoc ještě stihnu ozvat, abych vám mohla popřát šťastné a veselé :)

xoxo
 


Comments

1 S. S. | Web | 10. december 2011 at 21:16 | React

Ahoj:) snažím se rozpoutat diskuzi o trojúhelníku Buffy/Angel/Spike. Zajímá mě váš názor, který pár máte radši a proč:) ty novější díly jsem moc neviděla jenom pár a tak mě to opravdu zajímá jestli chceš budu ráda když se připopíš :-)

2 Jenny Jenny | Web | 11. december 2011 at 12:28 | React

na mě začíná mít vliv němčina, už trošku začínám přemýšlet německy :D To je ale jen dobře - aspoň pro mě teda.
The Reader a Tangled jsem viděla a samozřejmě skvělé :-)

3 valleria valleria | Web | 11. december 2011 at 14:53 | React

Poslední věta prvního odstavce mě upřímně pobavila, a vůbec mi to nikoho nepřipomíná. Já zas dlouho na žádný film nekoukala, je to se mnou hrozné. Ale Tangled už jsem dlouho chtěla vidět, tak snad si najdu chuť a čas :)
Já mám světlejší chvilky, Co se týče Vánoc, třeba když je ještě tma, ta světýlka jsou vážně pěkná. Punč... hm, nejsem si jistá, že jsem to někdy pila :D ale určitě  to letos někdy zkusím. Jé, ty brysle ti závidím, už jsem na nic taky nějakou dobu nestála. Koledy jsem nikdy moc nemusela.
Tenhle díl Glee byl jak ze začátku. Třetí řada mi trošku přijde jakoby se vymykala původnímu záměru seriálu, ale tenhle díl byl vážně hezký.
Tak takhle sis užila ty dva dny, zní to skvěle :) Já byla asi jen jednou někde za přítomnosti "opravdového" DJe a bylo to hrozné, samé nemelodické písničky. Může se zeptat, jak dlouho cvičíš to Jitsu?

4 Adelle Adelle | Web | 18. december 2011 at 14:14 | React

No moje pauza byla mnohem delší, takže není důvod se omlouvat. Držím ti place ve všem ve škole, říká se, že první rok na vysoké je vždycky nejtěžší ale hlavně nejzlomovější. Tak ať se ti vše podaří. :)
Já mám teď filmovou i seriálovou pauzu. Kromě Glee na nic nekoukám neboť nemám čas. Shame on me. S tím dílem souhlasím už na twitteru jsem prohlašovala, že to je jeden z nejlepších, ne-li ten nejlepší, dílů vůbec. Ano, Rachel pořád žádné sólo, ale ve vánoční epizodě jsme se dočkaly. Slyšela jsem zvěsti, že se chystá nějaký Finchel duet. :)
Jsem ráda, že sis ty dva dny parádně užila. Určitě to musel být zážitek. Já se na brusle chystám přes týden a už se nemůžu dočkat.
A s tou angličtinou, no něco mi to říká. :D Onehda, když jsem vyhonocovala dotazníky, tak jsem si zapisovala odpovědi na speciální papír. A když jsem to pak pročítala, tak jsem zjistila, že jsem místo 'nezajímá' automaticky napsala 'don't care'. :D

5 valleria valleria | Web | 18. december 2011 at 22:58 | React

No, tehdy to rozhořčení bylo čerstvé, teď už jsem to nechala být a pár dní to prostě neřeším, ale ono to zase přijde :D
Já vím , že si ten ples nakonec třeba užiju, ale ta část toho představení bude trapná, to mi prostě nikdo nevymluví, možná bych se měla radši opít :D (vtipné :D haha). Jak jsem řekla,a si to nebude pro každého a nebo se možná do toho člověk musí zadívat (Pushing Daisies), ale mě se to opravdu velice líbí :)

6 Bastera Bastera | Email | Web | 20. december 2011 at 20:28 | React

Tak to zní docela, že jsi se teď měla celkem hezky, to mě těší aspoň někdo :) Jo jo vánoční večírky jsou kouzelné, dějou se tam různé věci :D :D A to nevadí, já Ti fandím s tou angličtinou! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama