CeCe: "I wish there was a word that meant complete satisfaction and complete self loathing."

17. march 2012 at 16:35 | Kelly |  journal
Ani nechci začít počítat, kolik času uběhlo od mého posledního příspěvku. Bohužel k mé příšerné lenosti se tentokrát přidal i nedostatek času. Tento semestr je nějak moc hektický. Minulý semestr se nesl v duchu "co budeme dělat", "kam půjdem", "na co se budem koukat" a tenhle je "co máme dělat do školy", "kterou kapitolu máme přečíst". A moc se mi to nelíbí :D

Zvláště se mi nelíbí fonetika. Mám angličtinu ráda, ale nesnáším, kolik má samohlásek. Proč jim nestačí jedno "e"? Ale moc se mi líbí předmět "Intro into Linguistics". Vyjma části s fonetikou, pochopitelně. Ale v další části jsme dělali morfologii a to mě dost bavilo. Celkově je ten předmět zajímavý, zvlášť pro anglické nadšence, jen do něho máme spoustu úkolů. Ve čtvrtek jsme navíc psali první test. V půl sedmé večer. To je hrozné. V tu dobu už bývám v lehkém offline režimu :D

Opět jsem začala jezdit do svého starého jitsu klubu a nemůžu si to vynachválit. Konečně zase cvičím techniky a ne lehkou atletiku :D. Teď to mám pěkně rozdělené - starý klub = cvičení a lidi, nový klub = lidi :) Taky si budu dělat technický stupeň, doufám, že se mi to povede.

Většina seriálů teď má/měla pauzu, což mi ani moc nevadí. Ale neskutečně se těším na Bones, zvlášť poté, co jsem viděla fotky z Paley Festu. Jsou prostě dokonalí. Nikdo by neměl být takhle dokonalý :) Emily vypadala božsky. Nevím, jestli jí to někdy slušelo tolik jako na paleyfestu.

Glee... Lea, is it possible to love you even more? Její verze "Here's to us" otřásla mým hudebním světem, nemůžu se té písničky nabažit. Celkově byla poslední epizoda před pauzou skvělá. Jen doufám, že to s Quinn nebude moc vážné. Ještě k té písničce: poslouchaly jste originál? Musím se smát, když v Glee mění slova, aby někoho nepobouřila. Na druhou stranu to chápu, tvůrci musí vzít v potaz, pro jakou věkovou kategorii je seriál určen a kdo jsou jeho diváci.

Zvládla jsem se podívat i na pár filmů. Za zmínku stojí nový film Keiry Knightley "A Dangerous Method". I když jsem čekala, že to bude drsnější, protože první půl hodina opravdu byla šílená. A pak nějak nic. Ale Keira byla výborná. Minulý týden jsem se byla podívat na "The Iron Lady". Film mě moc nezaujal, popravdě jsem se u něho hodně nudila, zaujaly mě pouze scény z jejího politického života a nadšená jsem byla jen ve chvíli, kdy se na plátně objevil Tony Head. Ovšem herecký talent se Meryl Streep upřít nedá. Naprosto unešená jsem ale byla snímkem "Warrior" z roku 2011. Každá scéna by si zasloužila Oscara. O luxusním soundtracku se ani nezmiňuju;)

Doufám, že si tenhle týden konečně začnu užívat sluníčka a vytáhnu svůj šedý kabátek. Měla bych si koupit sluneční brýle.

PS: Fotky z paleyfestu mě tak nadchly, že jsem se donutila vykouzlit nový design, pokud se tomu tak dá říkat :)

xoxo

Kelly
 


Comments

1 Jenny Jenny | Web | 17. march 2012 at 17:31 | React

Warrior jsem taky viděla, paráda. iron Lady mám v plánu, snad se mi to zalíbí víc než tobě. Písnička z Glee je fakt pěkná, ale asi ji tolik milovat nebudu :D

2 S. S. | Web | 17. march 2012 at 18:17 | React

Heres to us! tohle vystoupení bylo ještě lepší než to v New Yorku na konci 2.série:)

3 S. S. | Web | 17. march 2012 at 18:18 | React

Heres to us! tohle vystoupení bylo ještě lepší než to v New Yorku na konci 2.série:) :-)  :-)

4 Adelle Adelle | Web | 17. march 2012 at 19:25 | React

Višchni máme takové ty časy, kdy nic nestíháme a ani se nám nechce, jsem ale ráda, že jsi zase zpět. Už mi tvé články chyběly. :)
Půl sedmé večer, to už jsem ve velmi silném offline režimu, ten pracovní zapínám až od osmi. ;)
Ty seriálové pauzy mě ubíjí, aspoň jsem se ale zvládla podívat na nějaké nové seriály. Je to jako začarovaný kruh. :D
Glee... Lea... vždycky se snažím nějak zvyknout na její úžasnost, ale stejně mě vždycky velice překvapí. je to totiž Lea Freaking Michele.... :)
Já jsem se chtěla přes prázdniny taky podívat na hodně filmů, ale nějak z toho sešlo. Tak snad v budoucnosti, A Dangerous Method chci vidět už dlouho stejně jako The Iron Lady.
Jo, sluneční brýle by se mi taky hodily, ale hlavně pouzdro, abych si je do týdne nestihla rozkřápnout. :)
Design krásý, jednoduchý, ale plný mého 'aaaaach' :)
Tak držím palce ve škole, ať to všchno v pohodě zvládáš. :)

5 Adelle Adelle | Web | 17. march 2012 at 19:48 | React

A hrozně se mi líbí nadpis článku. :)

6 valleria valleria | Web | 18. march 2012 at 11:43 | React

Tyhle extrémy jsou hrozné, buď člověk nemá co dělat nebo neví, co dělat dřív. Ono učit se Anglicky a učit se Angličtinu je asi celkem rozdíl že :D Ale věřím, že i přes náročnost je to zajímavé. Ten pozdní test to je tedy ale děs, nechápu, kdo na takovéhle věci chodí.
Ty seriálové pauzu mě ubíjí, sice přes týden stihnu tak dva díly vždy a zbytek dokoukávám o víkendu, ale stejně, jednoduše mi to chybí a nemůžu se dočkat na nové díly, všeho, především Bones. K Emily už netřeba nic říkat, byla dokonalá.
Jsem ráda, že je v posledních dílech Glee konečně také víc písniček od Rachel. Here's to us je skutečně vynikající píseň.
Tys už viděla A Dangerous Method? Páni, taky to chci vidět, stejně jako The Iron Lady.
Já už má asi tři/a více/ roky stejné, stejně hrozné, sluneční brýle... což je důvod, proč je nenosím xD Nejsem si schopná vybrat nové, mám dojem, že mi žadné nesluší. Kdyby sis nějaké koupila, mohla bys dát fotku :D třeba se inspiruji.
Design je z mnoha a mnoha důvodů božský, řeknu jen dva: barvy, fotka. <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama