January 2013

Before I die

6. january 2013 at 15:41 | Kelly |  gallery

Kdysi jsem na tumblru objevila stránku, kde nějaký človíček přidával obrázky toho, co by někdo mohl chtít zažít. Nesjpíš skoro žádnou z těchto věcí nezažiju, ale proč se nepodělit :)

What I have already done :)


Když hledáte kamarádku mezi regály, to se jako schovka počítá, ne? :D


Lea: "Do the things you love to do, nothing else matters."

6. january 2013 at 15:29 | Kelly |  journal
V prvé řadě, štastný nový rok 2013, doufám, že pro vás všechny bude úspěšný a lepší než ten minulý.

Poslední příspěvek se tady objevil před hooodně hooodně nechutně hooodně dlouhou dobou. To je taková ta situace, kdy si říkáte, že něco konečně vyplodíte, a ono nic. Léto bylo pracovně velmi náročné, pořád jsem pendlovala mezi domovem, prací a Olomoucí. Ale i když jsem se nezastavila, toto léto považuji za jedno z nejlepší. I když má stinnou stránku - stala jsem se závislá ná kávě. Dobré kávě.

Zdá se to neskutečné, ale opět utekl zimní semestr, mám před sebou pár nedořešených předmětů, ještě dva maturitní plesy svých kamarádů a volby. Připadá mi to docela zvláštní, že se i u nás koná přímá volba prezidenta. Bohužel ještě netuším, koho budu volit. Jak jste na tom vy?

Jediná výhoda toho, že seriály mají pauzu, je, že mám konečně čas na všechny knížky, které mi leží v poličce. Jako první se nejspíš pustím do posledního dílu ságy Dračích Jezdců, Inheritance. A musím dočíst The Help. A pak tu od japonského autora. A Savages. A P. S. I love you. A.... Prostě je toho spousta.

Za tu dobu, kdy jsem sem nenapsala ani řádek, jsem viděla pár nových filmů. Musím se zmínit o Savages. Úžasný filmový zážitek, a dokonce mi ani Blake Lively nebyla tak moc protivná. Konečně jsem se dostala k snímku The Help. Pokrytecká Amerika. Skyfall. Moje prví a poslední bondovka. Nebyl to špatný film, ale není to můj šálek čaje. Nesmím se zapomenout zmínit o Anně Karenině. Knihu jsem nečetla ani neviděla žádnou jinou verzi. Nicméně tahle s Keirou byla naprosto senzační. I když mi část filmu přišla poněkud "klaustrofobická", moc se mi líbil. A keště pořád jsem neviděla poslední díl Twilight. Jak jen to přežiju?!

Trošku jsem tady pozměnila layout, hodila jsem sem modrou, zimní barvu a fotku Ley. Nebo Lei? Tato zpěvačka mě neskutečně fascinuje a doufám, že své album vydá brzo.

Mnoho úspěchů u všech zkoušek!

xoxo

Kelly