Lea: "Do the things you love to do, nothing else matters."

6. january 2013 at 15:29 | Kelly |  journal
V prvé řadě, štastný nový rok 2013, doufám, že pro vás všechny bude úspěšný a lepší než ten minulý.

Poslední příspěvek se tady objevil před hooodně hooodně nechutně hooodně dlouhou dobou. To je taková ta situace, kdy si říkáte, že něco konečně vyplodíte, a ono nic. Léto bylo pracovně velmi náročné, pořád jsem pendlovala mezi domovem, prací a Olomoucí. Ale i když jsem se nezastavila, toto léto považuji za jedno z nejlepší. I když má stinnou stránku - stala jsem se závislá ná kávě. Dobré kávě.

Zdá se to neskutečné, ale opět utekl zimní semestr, mám před sebou pár nedořešených předmětů, ještě dva maturitní plesy svých kamarádů a volby. Připadá mi to docela zvláštní, že se i u nás koná přímá volba prezidenta. Bohužel ještě netuším, koho budu volit. Jak jste na tom vy?

Jediná výhoda toho, že seriály mají pauzu, je, že mám konečně čas na všechny knížky, které mi leží v poličce. Jako první se nejspíš pustím do posledního dílu ságy Dračích Jezdců, Inheritance. A musím dočíst The Help. A pak tu od japonského autora. A Savages. A P. S. I love you. A.... Prostě je toho spousta.

Za tu dobu, kdy jsem sem nenapsala ani řádek, jsem viděla pár nových filmů. Musím se zmínit o Savages. Úžasný filmový zážitek, a dokonce mi ani Blake Lively nebyla tak moc protivná. Konečně jsem se dostala k snímku The Help. Pokrytecká Amerika. Skyfall. Moje prví a poslední bondovka. Nebyl to špatný film, ale není to můj šálek čaje. Nesmím se zapomenout zmínit o Anně Karenině. Knihu jsem nečetla ani neviděla žádnou jinou verzi. Nicméně tahle s Keirou byla naprosto senzační. I když mi část filmu přišla poněkud "klaustrofobická", moc se mi líbil. A keště pořád jsem neviděla poslední díl Twilight. Jak jen to přežiju?!

Trošku jsem tady pozměnila layout, hodila jsem sem modrou, zimní barvu a fotku Ley. Nebo Lei? Tato zpěvačka mě neskutečně fascinuje a doufám, že své album vydá brzo.

Mnoho úspěchů u všech zkoušek!

xoxo

Kelly
 


Comments

1 S. S. | Web | 7. january 2013 at 19:27 | React

Ty nemáš ráda Blake? že píšeš že ti ani nepřišla moc protivná:D Já jí spíš neznám, znám jí jen jako Serenu, ale pokud jde o Leighton Meester tu mám nejradši, přijde mi hrozně sympatická:) Máš pravdu, upír/člověk už toho bylo moc, navíc kdyby měl Angel prsten se kterým by mohl na slunce všechno by to bylo snažší, navíc Damon se Stefanem mají nad sebou kontrolu, většnou:D Bangel to měli těžší, Angel měl duši a nesměl o ni přijít. Lea Michele je ta nejlepší mladá zpěvačka co znám, kam se na ní hrabe Miley Cyrus nebo Selena Gomez navíc je nemám ráda:D Lea je jiná a má úžasný hlas:) a navíc mám ráda Monchele:D

2 valleria valleria | Web | 16. january 2013 at 15:43 | React

Ono to vůbec s těmi blogy a tak není, co to bývalo, že. :D Já vidím v přímé volbě plusy i mínusy, ale přestože mám výhrady k organizaci, tak napoprvé se dá to ještě odpustit. Rozhodovala jsem se mezi dvěma kandidáty, a nakonec mi to dopadlo tak, že v obou kolech jde o stejného člověka. Takže, koho že si nakonec volila? Jestli to chceš říct... Já mám teď tolik knížek, co chci přečíst, že jsem to vyřešila starým známým "nečtu nic." O Savages jsem vůbec neslyšela, The Help se mi velmi líbí, pokaždé u toho brečím. Se Skyfall to mám úplně stejně. Twilight jsem taky ještě neviděla a Annu Kareninu zrovna tento víkend. Taky jsem to ani nečetla, ani nic jiného neviděla, ale z tohoto mám úžasný zážitek. To divadelní zpracování, sice jsem o tom četla, ale netušila jsem, co si pod tím představit, ale výsledek byl úžasný.
Fotka s Leou (moje řešení, abych se nemusela pouštět do toho i/y) je nádherná a modrou se nedá nic zkazit. Krása. ;)
Koukám, že ti v menu přibyl Naruto, to mi bratr nutí už několik let. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama